Speick men after shave lotion

 

Speick after shave lotionEr zijn maar weinig merken die een goede natuurlijke verzorgingserie produceren voor de man. Toch is het potentieel voor uw winkel enorm! De helft van de bevolking bestaat immers uit mannen. Afgezien van jeugdigen en een klein percentage mannen dat een snor en/of baard prefereert, liggen bij de groep gladgeschoren enorme kansen. Ziet u ze? Meer dan 40% van de mannen wil gladgeschoren voor de dag komen en 25% van de mannen is dat voor hun werk zelfs verplicht. Zet de juiste natuurlijke producten op de juiste plek!

Voor een goede gezichtsverzorging is het belangrijk om het gezicht te verzorgen met het huid toniserende en vitaliserende toverhazelaar extract. Speick after shave lotion is een verfrissende kruidige geurcompositie van Speick extract uit gecontroleerd biologische wildpluk, etherische oliën en lavendel. De menthol in Speick after shave lotion verfrist. Het is vooral belangrijk om na het ‘nat scheren’ de geplaagde gezichtshuid te verzorgen met een goede vochtregulerende en huideigen bevattende hydro-lipid-balans after shave lotion.

Met deze top 3 grijpt uw klant voor een scheerbeurt nooit verkeerd.

Speick after shave lotion Speick after shave lotion Speick scheercreme speick scheercreme Speick scheerzeep stick speick scheerzeep


Natrada's tip!: maak in uw drogisterij, reformwinkel of natuurvoedingswinkel een aparte plank voor herenverzorging. De man of vrouw (veel vrouwen bepalen de cosmetica aankoop voor hun man) heeft dan een snel en totaal overzicht van wat er op dit gebied verkijgbaar is. U kunt hier ook andere merken bij plaatsen. Echter, plaats alle producten van een merk bij elkaar. Dus liever de deodroants van Speick bij de Speick scheerproducten dan drie tubes scheercreme van drie merken bij elkaar. Dit zorgt voor rust in het schap en dat liefhebbers van een bepaald merk in een oogopslag kunnen zien welke andere producten ook van dit merk verkrijgbaar zijn (nevenverkoop).


Ingrediënten
Alcohol
Aqua (onthard water)
Sorbitol (voor een goede vochtbalans op suikerbasis)
Glucose (voor een goede vochtbalans op basis van druivensuiker)

Mannitol
Valeriana Celtica Extract (Speick extract uit gecontroleerd biologische wildpluk)
Hamamelis Virginiana Distillate (Hamameliswater)
Lavandula Angustifolia Oil (lavendel olie)
Citrus Medica Limonum Oil
Parfum
Lactic Acid (melkzuur)
Potassium Alum (Aluin)
Menthol
Camphor
Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

 

Nederlands English Deutsch Français

13-01-2012: U vindt Natrada op 18 en 19 januari op de Biovak in Zwolle; standnummer 13!

04-11-2011: Nieuw! Duitse wijnen

 

21-10-2011: Nieuw! Biologische Mont Calliou

 

12-10-2011: Biologische Sulfietvrije rode wijn

 

01-09-2011: Nieuw! urtekram handzepen lavendel en kamille


21-07-2011: De Noordkroon handcrème en voetcrème

 

19-07-2011: Wit, rood, rosé van Bodegas Gardel

 

22-06-2011: Nieuwe biologische olijfolie

 

17-06-2011: Drie nieuwe Demeter wijnen

www.natrada.nl
Natrada Natuurproducten | info@natrada.nl | Over ons | Contact | ©